У Краматорську відкрився офіс відділу з продажу квартир ЖК “Двірцевий Квартал”

26.11.2021, 19:10, 729,

Квартирне питання для мешканців Краматорська є наразі актуальним. Понад 20 років у місті не було збудовано жодного житлового багатоквартирного будинку. Поява харківської підрядної компанії ПАТ «Трест Житлобуд – 1» позитивно вплине на розвиток інфраструктури та економіки міста.

Відкриття у Краматорську офісу відділу з продажу квартир ЖК «Двірцевий Квартал» стало справжньою подією. Серед інших гостей на заході був присутній міський голова Олександр Гончаренко, його заступники Тетяна Савченко  та Андрій Безсонний.

«Я радий бути сьогодні на такій важливій для нашого міста події.  Зараз, коли Краматорськ активно розвивається, питання житла є дуже актуальним: і для студентів, і для молодих родин, і для фахівців з інших міст. Будівництво сучасної 10-поверхівки з комфортними квартирами – це насправді історична для всіх подія.

Міська рада для підтримки населення у вирішенні житлового питання ухвалила програму «Доступна іпотека 0%», згідно з якою частина зобов’язань зі сплати відсотків бере на себе місто. Також мешканці Краматорська мають можливість придбати квартиру на умовах фінансового лізингу під 5% річних за підтримки держави в особі компанії «Укрфінжитло». Найближчим часом буде прийнято ще одну програму, котра, за участю держфонду «Держмолодьжитло», надасть можливість зменшити фінансове навантаження майбутнім щасливим власникам квартир», – звернувся до присутніх міський голова Олександр Гончаренко.

На відвідувачів заходу також чекала презентаційна частина, де на екрані перед офісом було продемонстровано відео про ПАТ «Трест Житлобуд – 1» та ЖК «Двірцевий Квартал»,  розважальна програма для дітей та подарунки.