У Краматорську відкрився новий адміністративний офіс Донецької торгово-промислової палати

03.09.2021, 17:19, 697,

В урочистій церемонії відкриття взяв участь голова Донецької ОДА Павло Кириленко, президент ТПП України Геннадій Чижиков, Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв. Також на захід були запрошені міський голова Олександр Гончаренко, голова РДА Андрій Панков, керівники успішних підприємств міста та регіону, представники міжнародних організацій.


Система торгово-промислових палат в Україні – це 25 регіональних торгово-промислових палат та загальнонаціональна Торгово-промислова палата України.


В межах заходу відбулося вручення нагород кращим підприємцям регіону. За високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток економіки і підприємницької діяльності в Донецькій області та з нагоди відзначення Дня підприємця Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації були нагороджені:
Кондратюк Сергій Іванович – генеральний директор ТОВ «КВАРТ-СОФТ»;


Курінний Сергій Іванович – директор ТОВ «КРАМАГРОСВІТ»;
Меленець Володимир Олексійович – директор ТОВ «КЕРАМІЧНІ МАСИ ДОНБАСУ»;
Колектив Донецької торгово-промислової палати.

Почесні дипломи Президії Торгово-промислової палати України за значні досягнення у виробництві конкурентоспроможної продукції, вагомий внесок у розвиток економічного потенціалу Донеччини, плідну співпрацю з Донецькою ТПП та з нагоди Дня підприємця України отримали:
Колектив Донецької торгово-промислової палати;
ТОВ «НПП КРАМТЕХЦЕНТР» (м. Краматорськ);
ТОВ «КНАУФ ГІПС ДОНБАС» (м. Бахмут);
ТОВ «М’ЯСНЕ РЕМЕСЛО» (м. Маріуполь).