У Краматорську відкрили “Центр комп’ютерної грамотності факультету комунікаційних та інформаційних технологій університету третього віку” для літніх людей

19.10.2021, 16:44, 815,

У приміщенні Територіального центру соціального обслуговування Краматорської міської ради, у межах реалізації проєкту Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру, яка здійснюється за підтримки уряду Канади,  відкрито «Центр комп’ютерної грамотності факультету комунікаційних та інформаційних технологій Університету третього віку», де будуть навчатися люди у віці 50+.

На відкриття було запрошено міського голову Олександра Гончаренка та його заступницю Олену Катальнікову.

«Як говорять у народі : «Вік живи, вік учись». Це чудово, що ви реалізовуєте проєкт, у якому нові знання та  навички здобувають люди поважного віку. Адже це сприятиме їх кращій інтеграції в цифровому суспільстві та допоможе розкрити потенціал у нових сферах діяльності.  Бажаю вам успіхів у навчанні!» – звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.

Серед гостей на відкритті центру був також присутній Річард Колвін, політичний радник Посольства Канади. «Я радий долучитися до реалізації такого важливого соціального проєкту. Адже ця категорія населення є найбільш вразливою. Відкриття центру комп’ютерної грамотності дозволить вести активний спосіб життя та адаптуватися літнім людям у світі сучасних технологій».

Співробітники центру соціального обслуговування зазначили, що відкриття Центру комп’ютерної грамотності дозволить мешканцям міста поважного віку повноцінно інтегруватися у суспільство та здобувати нові навички.