У Краматорську відкрили алею кращих платників податків

25.09.2021, 16:23, 727,

25 вересня у Краматорську на алеї біля будівлі податкової інспекції привітали переможців міського рейтингу «Сплачені податки – успішна громада» та урочисто відкрили алею кращих платників податків.

На церемонії нагородження були присутні керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

«У Краматорську цілодобово працюють структури що забезпечують  життєдіяльність міста. Ми робимо ремонти у лікарнях та придбаємо медичне обладнання, ремонтуємо заклади освіти та багатоквартирні будинки, встановлюємо світлофори, розвиваємо спорт та інфраструктуру. І це лише невелика частина того, що робиться у Краматорську завдяки платникам податків.

Тому сьогодні мені дуже приємно відзначити переможців рейтингу за чесну та прозору сплату податків на благо міста. Нехай ця алея, прикрашена прапорами, стане для вас символом успіху, для інших підприємців – прикладом ефективної роботи, а мешканці та гості міста дізнаються про тих, хто працює для розвитку Краматорська», – зазначив Олександр Гончаренко. 

Павло Кириленко та Олександр Гончаренко привітали підприємців з отриманням почесної відзнаки та вручили дипломи лауреатам міського щорічного рейтингу «Сплачені податки – успішна громада».