У Краматорську відкрилася Льодова арена

05.03.2021, 19:04, 2480,

Сьогодні у Краматорську відбулося урочисте відкриття льодової арени – спортивно-розважального комплексу європейського рівня. Вперше на своїй спортивній базі провели матч ХК “Краматорськ” проти ХК “Білий барс”.


Перед початком змагання для глядачів артисти льодового цирку представили свою яскраву виставу.

Зі словами привітання до мешканців міста звернулися голова Донецької ОДА Павло Кириленко, народний депутат України Максим Єфімов та міський голова Олександр Гончаренко.

“Сьогодні, нарешті, Краматорськ отримав сучасний спортивний об’єкт, який усі так довго чекали.Відкриття Льодової арени – це послідовний та впевнений крок у створенні потужної спортивної інфраструктури у нашому місті. Дякую Донецькій обласній державній адміністрації та її керівнику – Павлу Олександровичу, народному депутату України Максиму Вікторовичу за втілення у життя цього масштабного проєкту, – зазначив Олександр Гончаренко. – Тепер зимовими видами спорту зможуть займатися як діти, так і дорослі. Сподіваюсь, що саме в Краматорську з’являться найкращі хокеїсти чи фігуристи України, які з гідністю представлятимуть наше місто на міжнародних змаганнях”.


Керівник Донецької області Павло Кириленко вперше дав старт хокейному матчу, а вже відзавтра усі охочі матимуть можливість покататися на новій арені.