У Краматорську відкрилась виставка «Stopdrug – живи на повну»

25.06.2021, 22:13, 892,

25 червня у Краматорську в Авангард-Холі почала роботу фотовиставка  «Stopdrug – живи на повну», присвячена Дню боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків.

На відкритті заходу були присутні заступник міського голови Краматорська Валерій Радченко, начальник Краматорського районного управління полiцiї ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Станіслав Загурський.

На виставці нагородили переможців фотоконкурсу «Stopdrug – живи на повну». Також для присутніх працювали різні локації: майстер-класи, аквагрим, заняття на свіжому повітрі з йоги, капоейро, фітнес на батутах.

«Stopdrug – живи на повну» триває. Місце проведення – 25-26 червня Авангард-Хол, Сад Бернацького, а 27-28 червня – площа Миру.

Фотовиставка проводиться виконання Регіональної програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019-2021 роки в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, за ініціативою Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області, за участю ГУНП в Донецькій області, відділення Національного Олімпійського Комітету України в Донецькій області, Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, відділу молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.