У Краматорську відкрилась виставка фотопроєкту «Спадщина»

25.06.2021, 16:03, 943,

25 червня у музеї історії Краматорська розпочала роботу фотовиставка, урочисте відкриття якої присвячено до Дня Конституції України.

До Дня вишиванки у Краматорську підготували  незвичайний фотопроєкт під назвою «Спадщина». Його основна мета – збереження українських національних цінностей, їх популяризація серед молоді та населення в цілому.

Під час підготовки проєкту відомі мешканці Краматорська сфотографувалися  у вишиванках, але не звичайних, а  стародавніх, які надав Музей історії Краматорська з власних фондів.

Серед моделей були –  підприємці міста, міський голова та його заступники, народний депутат, представники депутатського корпусу, діячі культури. 

Зйомка проходила на фоні трьох локацій: у самому Музеї історії, біля історичних будівель, які мали великий вплив на розвиток Краматорська та біля впізнаваних місць Краматорська – на площі Миру, у скульптури Козака Мамая у сквері Шевченка, біля скульптурних композицій «Відлуння Скифії», «Коло Життя», «Народжені в Україні», «Марія Примаченко», а також на фоні яскравих муралів.

Ініціатором і виконавцем цього надзвичайного проєкту «Спадщина» став «Клуб Підприємців Краматорська».

До Дня Конституції України у музеї історії Краматорська відкрилась виставка цих робіт, яку можуть відвідати усі охочі.

На урочистому відкритті були присутні учасники, ініціатори та виконавці фотопроєкту.  «Клуб Підприємців Краматорська» вручив подяки всім причетним до цього заходу.

Заступник міського голови Краматорська Олена Катальнікова та секретар міської ради Ігор Сташкевич, які теж взяли участь у проєкті, подякували організаторам за чудову можливість зробити фото у старовинних вишиванках та ще більше дізнатися про історію нашого національного одягу.