У Краматорську відбувся запуск проєкту «Поліцейський офіцер громади»

21.12.2021, 16:37, 289,

У селищі Шабельківка Краматорської ТГ у межах проєкту «Поліцейський офіцер громади» відбулося офіційне відкриття поліцейської станції. На заході був присутній міський голова Олександр Гончаренко, його Перший заступник Роман Зенов, заступники Валерій Радченко та Олена Катальнікова, секретар міської ради Ігор Сташкевич, начальник ГУНП в Донецькій області полковник поліції Руслан Осипенко, начальник Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Станіслав Загурський, старости, правоохоронці, депутати міської ради.

У квітні цього року між поліцією Донеччини та територіальною громадою Краматорська було підписано Меморандум про початок реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». І вже сьогодні мешканці селищ можуть бачити результат цїєї співпраці. 

«З сьогоднішнього дня у наших селищах розпочинає свою роботу проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це черговий крок у реформі Національної поліції, направлений на безпеку та захист населення.

Головна його мета полягає в тому, щоб офіцери поліції постійно знаходилися поряд із мешканцями своїх громад, плідно співпрацювали із жителями та орієнтувалися на їхні потреби.

Для якісної роботи правоохоронців на території їх обслуговування для них облаштовано поліцейські станції, забезпечено службовими автомобілями, оргтехнікою.

Тепер, я впевнений, населені пункти Краматорської громади будуть більш безпечними та захищеними», – звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.

Ще міський голова додав, що планується новий проєкт по забезпеченню житлом офіцерів громади, адже тепер вони будуть постійно перебувати на території селищ.

Далі Олександр Гончаренко та Руслан Осипенко вручили правоохоронцям ключі від службових приміщень та автомобілів, а також зброю, і виконали почесну місію відкриття Поліцейської станції № 3 у Шабельківці.

Потім учасникам заходу показали службові автомобілі. Всі вони оснащені аптечками, вогнегасниками, наборами спеціальних інструментів, прожекторами, тросами тощо.

Як зазначив секретар міської ради Ігор Сташкевич, місцева влада зробила все можливе, щоб краматорська громада була безпечною та захищеною.

Наразі принципова різниця між колишніми дільничними і поліцейськими офіцерами полягає у тому, що вони не тільки будуть працювати, а й проживати на території громади, яку обслуговують. Також усі витрати з повного екіпірування як поліціянта, так і обладнання автомобіля бере на себе Національна поліція.