У Краматорську відбувся захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.2020, 13:58, 1223,

14 грудня у Краматорську у сквері Слави біля пам’ятного знаку відбувся захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В заході взяли участь: керівництво області та міста, військовослужбовці ООС та ЗСУ, правоохоронці, громадськість та небайдужі жителі Краматорська.

З промовою виступив голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко. Після чого він нагородив Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації голову громадської організації «Краматорський міський союз ветеранів і інвалідів «Пам’ять Чорнобиля» Наіля Мардагалімова, члена правління громадської організації «Краматорський союз ветеранів і інвалідів «Пам’ять Чорнобиля» Сергія Новікова та заступника голови громадської організації «Краматорський міський союз ветеранів і інвалідів «Пам’ять Чорнобиля» Юрія Черкасова.

До всіх присутніх звернувся виконуючий тимчасово виконуючий обов’язки командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак.

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко також звернувся до всіх з промовою, в якій він зазначив, що  Чорнобиль назавжди залишиться в нашій пам’яті символом великої біди, але водночас і символом мужності і самовідданості. Крім того, він вручив Подяку автору пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Ігорю Нестеренку.

Після промови очільника міста слово мав голова громадської організації «Краматорський союз ветеранів та інвалідів» «Пам’ять Чорнобиля» Наіль Мардагалімов.

Завершився захід хвилиною мовчання та покладанням квітів.