У Краматорську відбувся забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

28.08.2021, 11:30, 345,

Сьогодні у сквері Героїв відбувся забіг на знак пошани загиблим воїнам України. На заході були присутні заступники голови облдержадміністрації Вадим Філашкін та Юлія Костюніна, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, представники Краматорської райдержадміністрації,  родини загиблих, військовослужбовці, спортсмени та активні громадяни.

Всеукраїнський патріотичний захід було організовано з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, встановлений Президентом 29 серпня. Окремою сторінкою історії боротьби України за свою недоторканість стали запеклі бої наприкінці серпня 2014 року. Їх трагічним та героїчним символом, але водночас і прикладом нездоланності воїнського духу українців став Іловайськ.

Героями не народжуються – ними стають… Вшанування мужності, патріотизму та збереження пам’яті славетних героїв, які загинули, є необхідним проявом вдячності та поваги з боку суспільства. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них. Саме тому, Міністерством у справах ветеранів України започатковано Всеукраїнський патріотичний забіг у пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти  до пам’ятного каменю.

Учасники забігу пробігли дистанцію 2000 метрів, де не було переможців та переможених – адже це була можливість пробігти за тих, хто загинув, захищаючи нас від війни, вклонитися рідним та близьким наших героїв, подякувати ветеранам, діючим військовослужбовцям та волонтерам за  захист нашої рідної землі.