У Краматорську відбувся Велодень-2021

30.05.2021, 14:15, 826,

Традицію відзначати щовесни Велодень у 2012 році започаткували активісти громадської організації “ВелоСхід”. З того часу кількість учасників зростала щороку, а на свято Велодня до Краматорська почали з’їжджатися велосипедисти з усієї півночі Донеччини. Сьогодні кількість учасників сягнула більше трьох сотень, а підготовлені організаторами заздалегідь номерки, у кількості двохсот штук, скінчились задовго до початку велокруїзу містом.

Свято відбулось за підтримки управління з фізичної культури та спорту Краматорської міської ради та численних спонсорів — дружніх до велосипедистів соціально-відповідальних бізнесменів нашого міста. До святкування долучився міський голова Краматорська Олександр Гончаренко зі своїми заступниками, начальник управління фізкультури і спорту ДонОДА Володимир Мицик, працівники виконавчого комітету та комунальних підприємств нашого міста. Батальйон патрульної поліції у містах Краматорську та Слов’янську забезпечив пересування колони велосипедистів визначеним маршрутом, зі стартом на площі Миру, та фінішем у Парку Пушкіна, біля сухого фонтану. Серед учасників велокруїзу було чимало дітлахів. Були й такі учасники, які підтримали традицію робити свято більш яскравим за рахунок костюмованих нарядів: феї та чумний лікар, циганка і справжні велоледі були помічені у колоні велосипедистів.

“Велика кількість учасників сьогодні — це зайвий доказ того, що наше місто потребує розвитку велосипедної інфраструктури, – сказав Олександр Гончаренко, – а особисто для мене нагадування, час придбати велосипед і собі”.

“Щасливі люди досягають більшого” — сказав ідейний натхненник Велодня та голова Громадської організації «ВелоСхід» Віталію Рибалко. Усмішки самих велосипедистів та краматорців, які оплесками та привітаннями зустрічали колону на вулицях міста лише підтвердили його слова.

Завершився велокруїз у парку Пушкіна. Там організатори вручили подяки тим, хто допомагав у проведенні заходу, а для усіх його учасників були проведені конкурси «На найкращій маскарадний костюм», Велородина, конкурс присідання з велосипедом та інші з розіграшем цінних призів від численних спонсорів заходу.