У Краматорську відбувся турнір «Української стрітбольної ліги»

08.08.2020, 17:24, 72,

На спортивному майданчику ЗОШ №22 у суботу 8 серпня відбувся відбірковий етап чемпіонату України зі стрітболу. Змагання проходили під егідою «Української стрітбольної ліги» В них прийняли участь чоловічі команди із Краматорська, Дружківки, Покровська, Кривого Рогу, всього понад 40 гравців. На відкритті змагань був присутній краматорський міський голова Андрій Панков, який звернувся з вітальним словом до учасників.

У Краматорську турнір зі стрітболу проходить другий рік поспіль. Його переможець бере участь у всеукраїнських змаганнях серед найкращих команд країни. Піч час відбіркового циклу чемпіонату України подібні турніри проходять майже одночасно у 11 містах.

«Я дуже радий, що саме Краматорськ другий рік поспіль приймає змагання. Я підтримую ініціативу активної молоді медичного університету з розвитку цього нового для нашого міста виду спорту. Дуже гарно, що молодь Краматорська активна”, – підкреслив Андрій Панков. – “В цьому році ми створили при виконкомі міської ради Молодіжну раду, в яку ввійшли представники молодіжних організацій міста. Наразі завершується капітальний ремонт приміщення, яке стане штаб-квартирою для них.  

Як міський голова, я гарантую, що буду і надалі підтримувати ініціативи з розвитку у Краматорську спорту, міського простору, та будь-які інші ініціативи, що будуть надходити від молоді. Саме молоді професіонали мають займатися розвитком, впливати на те, яким Краматорськ буде в майбутньому. Давайте зробимо це разом”.

Довідка.

Турнір у Краматорську проводиться за ініціативи активної молоді «Донецького національного медичного університету» та громадської організації «Перспектива Донеччини».

Під час турніру у Краматорську відбувалися ігри у двох категоріях: командний 3х3 (у команді 3 гравці та 1 на заміну); одиночний 1х1 (King Of The Court) та конкурс трьох очкового кидка.

Турнір проходив по офіційним правилам FIBA 3х3, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів та карантинних вимог.