У Краматорську відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України

24.08.2021, 22:37, 231,

Сьогодні на святковій сцені, розташованій у парку Бернацького відбулася концертна програма, під час якої містян зі святом привітали міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, народний депутат України Максим Єфімов, заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.


Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх жителів нашої держави, для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю, до наших Збройних сил, які захищають нас, які відстоюють нашу незалежність.


«В цей день, в першу чергу, хочу висловити подяку військовим, які стоять на варті збереження свободи нашої держави. Ви – наша сила та гордість! Для всіх нас ці 30-ть років стали випробовуванням на віру та єдність, але й саме цей час надав нам впевненості, що наша міць – в соборності. Разом ми в змозі подолати всі незгоди й впевнено розвиватися, крокуючи на зустріч успіху! Дорогі краматорці, бажаю, щоб у нашому місті завжди сяяло сонце на мирному небі, а в серцях панувала любов та щирість! Нехай в ваших домівках панує затишок та взаєморозуміння!», – привітав усіх зі святом Олександр Гончаренко.


За сумлінне виконання службових обов’язків, вірність присязі, захист суверенітету, територіальної цілісності нашої держави подяками міського голови були відзначені особові склади 11 прикордонного загону Державної прикордонної служби України, патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції, військової частини 3035 Східного оперативно – територіального об’єднання Національної гвардії України. Також були відзначені та нагороджені цінними подарунками краматорці – однолітки незалежної України.


Після завершення концерту на глядачів чекав сімейний кінопоказ просто неба та розважальна програма з Ді-джеями, пінним та лазерним шоу, кулями-гігантами, вогнеметами, роботами 3-Д.