У Краматорську відбувся мітинг проти «газового свавілля» Донецькоблгазу

15.03.2021, 13:53, 1505,

Протестувати проти незаконних дій газовиків з відключення котелень ОКП «Донецьктеплокомуненерго» вийшли мешканці Краматорська, Слов’янська, Лиману, Селидового, Мирнограду та Часів Яру. До протесту долучились мери міст та секретарі міських рад, депутати, представники громадських організацій та органів місцевого самоврядування громад.

«Краматорськ радо вітає гостей, та привід для сьогоднішнього зібрання зовсім не святковий. Замість того аби готуватись відзначати 8 березня, ми разом з депутатами та активістами по усіх містах Донецької області мали протистояти протиправним діям облгазівців, – наголосив міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, звертаючись до мітинувальників, – тільки завдяки нашим злагодженим діям, підтримці голови ОДА Павла Кириленка, вчасній та оперативній реакції центральної влади вдалось не допустити катастрофічних наслідків у вигляді перемерзання теплових мереж».

За результатами мітингу представники місцевої влади та всі бажаючі учасники протесаної акції підписали звернення до Президента України та Кабінету Міністрів з проханням у максимально короткі терміни надати належну оцінку діям ПАО «Донецькоблгаз», а також про необхідність повернути підприємство під контроль держави, аби не допустити повторення такої ситуації у майбутньому.