У Краматорську відбувся меморіальний захід-вшанування пам’яті жертв обстрілу міста 10 лютого 2015 року

10.02.2021, 13:29, 704,

Меморіальний захід розпочався рівно об 11:51 – саме у цей час 6 років тому перші ракетні заряди поцілили по нашому місту. Таких масованих обстрілів по Краматорську в той день сталось два, наступний відбувся о 12.30. На той час вже більше ніж пів року в місті була тиша – жодних бойових дій. Люди поступово поверталися до мирного життя та вірили у те, що найстрашніші часи вже позаду.

Участь в мітингу вшанування пам’яті жертв тих трагічних подій взяв участь очільник Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, військові та поліцейські, небайдужі мешканці міста.

Звертаючись до присутніх міський голова Олександр Гончаренко наголосив про необхідність гідного вшанування загиблих у той день людей. «Вірю, що невдовзі у Краматорську з’явиться меморіал для вшанування загиблих – аби ніколи не забувати, яким крихким може бути мир». Громадські слухання з цього питання відбудуться вже у лютому.

Присутні вшанували пам’ять жертв обстрілу хвилиною мовчання та поклали до закладного каменю, на місці якого має з’явитись меморіал, квіти.