У Краматорську відбувся меморіальний захід до Дня Перемоги над нацизмом

09.05.2021, 12:17, 1114,

Сьогодні у Сквері Героїв мешканці Краматорська на чолі з міським головою Олександром Гончаренком та першим заступником голови Донецької ОДА Ігорем Морозом поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні та відзначили 9 травня – День перемоги.

Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939 – 1945 років. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутий. Свято Перемоги – це свято зі сльозами на очах. Це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу Землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

«Подолання нацизму стало найважливішою перемогою у XX сторіччі, – зазначив Олександр Гончаренко. – Найстрашніша війна забрала мільйони життів та скалічила безліч людських доль. Але українці згуртувалися та віддали усе, аби встановити мир не тільки на своїй землі, але й  на території усієї Європи. У довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через безліч битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Дякую  вам за мужність, незламність духу та віру у перемогу!»