У Краматорську відбувся «круглий стіл» з представниками бізнес-спільноти

18.02.2022, 18:29, 390,

Підприємцям Краматорська презентували проєкт рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки малому та середньому підприємництву, спрямованої на створення нових робочих місць на території Краматорської територіальної громади на 2022-2025 роки».

Зустріч пройшла під головуванням заступниці міського голови Краматорська Тетяни Савченко.

«Саме з метою розвитку підприємництва, як драйверу структурних перетворень, стимулювання бізнесу,  що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць, зменшення рівня безробіття, підвищення рівня конкурентоспроможності громади, розроблено проєкт «Порядку надання фінансової підтримки малому та середньому підприємництву, спрямованої на створення нових робочих місць на території Краматорської територіальної громади на 2022-2025 роки» – звернулась до бізнес-спільноти Тетяна Савченко.

Мета Проєкту – сприяння створенню нових робочих місць , допомога суб’єктам, які вирішили відкрити власну справу або вже ведуть підприємницьку діяльність та планують подальший розвиток справи.

Цільова група – це мікро, малі та середні підприємства, фізичні особи-підприємці, які зареєстровані на території Краматорської ТГ.

Бізнес-спільнотою було зазначено,  що налагоджений діалог та співпраця влади і бізнесу – це один з факторів, що позитивно впливає на розвиток міста.