У Краматорську відбувся другий відкритий фестиваль-конкурс «Світ без обмежень – 2021»

18.08.2021, 18:00, 378,

Сьогодні в «Авангард-Холі» відбувся фінал цієї визначної події у культурному житті Донецького регіону та навіть всієї України. Фестиваль-конкурс проводився серед осіб з інвалідністю та сімейних пар.

Вже другий рік Донеччина та Луганщина проводять фестиваль-конкурс в межах спільної роботи органів місцевої влади та громадськості. Цього року на Донеччину приїхали понад 100 представників з 11 областей країни, всього 34 учасника: 10 хлопців, 10 дівчат та 7 сімейних пар. Метою фестивалю є втілення ідей інклюзивного та толерантного суспільства у запобіганні конфліктів, солідарності, діалогу та взаєморозуміння, популяризація досягнень організацій людей з інвалідністю. В рамках фестивалю відбувалися конкурси, які щороку проходять під патронатом Краматорського міського голови : «Мужність без обмежень – 2021» та «Краса без обмежень – 2021».

Учасників привітали заступник голови Доненцької ОДА Юлія Костюніна, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру, міських підприємств та філій, громадських організацій, міські депутати.

«Краматорськ робить усе можливе, аби стати інклюзивним та комфортним для усіх. Ми працюємо над створенням безбар’єрного середовища, жодне будівництво чи реконструкція не відбувається без врахування потреб маломобільної категорії громадян.Також ми оновлюємо рухомий склад міського транспорту та купуємо нові автобуси з системою підйомників, аби кожен мешканець або гість Краматорська мав можливість спокійно та вільно дістатися у будь-який куточок міста, та не обмежувати себе у пересуванні, – зазначив міський голова Олександр Гончернко. – Я дякую організаторам цього чудового конкурсу за створення свята та активне включення у життя нашого Краматорська людей з інвалідністю. Сьогодні кожен учасник – це вже переможець, приклад життєлюбства та невичерпної енергії для кожного з нас!»