У Краматорську відбувається декада «Знайдемо роботу разом!»

08.06.2021, 15:54, 538,

Сьогодні у парку ім. О. С. Пушкіна для випускників професійно-технічних навчальних закладів та безробітних відбувся профорієнтаційний захід за участі провідних підприємств регіону.

Масштабна та цікава зустріч  була організована Краматорським міським центром зайнятості спільно з управлянням з гуманітарних питань, метою якої було працевлаштування та ознайомлення молоді  з актуальними вакансіями та сучасними вимогами до претендентів на робочі місця.

Учасників заходу від імені міського голови Олександра Гончаренка привітав секретар міської ради Ігор Сташкевич: «Краматорська міська рада однією із своїх головних задач вважає створення умов, аби молодь залишалася у місті, працювала для його розвитку та втілювала у життя інноваційні ідеї та технології.  Сподіваюсь, цей захід допоможе розібратися з ринком праці у Краматорську, зрозуміти, які наразі потрібні професії, аби надалі отримувати гідну заробітну плату та реалізовувати себе на професійному шляху».

На ярмарок вакансій завітали більш ніж 300 відвідувачів та 8 підприємств міста разом із 7 навчальними  закладами створили власні локації з демонстрацією свої продукції або діяльності.