У Краматорську відбулося засідання круглого столу «Регіональна туристична конференція. Донеччина»

20.11.2021, 21:37, 246,

У межах роботи над стратегічними цілями розвитку краматорської територіальної громади, спільно з проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», міська рада стала ініціатором заходів, що направлені на розбудову туризму в регіоні як одного з важливих напрямів.

Перший крок стратегії розвитку громади в освоєнні нового шляху передбачає залучення експертів, що мають позитивний досвід налагодження роботи у цій сфері.

В Антикризовому медіа-центрі відбулося засідання круглого столу «Регіональна туристична конференція. Донеччина», участь у якому взяли: очільниця Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, секретар Краматорської міської ради Ігор Сташкевич, начальник управління культури та туризму Донецької області Вікторія Точена. Модератором зустрічі був незалежний експерт проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» з розвитку туризму в громадах – Леонід Марущак.

«Краматорськ має великий потенціал у сфері розвитку туризму. І без синергії, без роботи всіх разом не буде справи. Тому мета  такої співпраці  – об’єднувати учасників, всіх стейкхолдерів», – наголосила Мар’яна Олеськів.

Потенційними туристичними об’єктами наразі розглядалися Вілла Протце, Старокраматорський машинобудівний завод, домна колишнього Краматорського металургійного заводу, Крейдяні скелі Краматорського регіонального ландшафтного парку тощо.

Під час виступу очільниця Державного агентства розвитку туризму розповіла про свій досвід роботи у цій сфері, поділилася враженнями від поїздки та огляду туристичної інфраструктури громади, яка є привабливим інвестиційним осередком, також розповіла про плани та цілі роботи ДАРТ і висловила сподівання на подальшу співпрацю.