У Краматорську відбулося засідання круглого столу між головами ОСББ та представниками комунальних служб

18.10.2021, 09:14, 702,

Краматорський міський голова Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Андрієм Безсонним взяли участь у засіданні круглого столу між головами ОСББ та представниками комунальних служб.

Серед низки питань було, зокрема, питання нарахування за опалення місць загального користування та підвалів співвласникам квартир з автономним опаленням.

Директор КМРТС Сергій Сухаренко пояснив, як обчислюється нарахування за теплопостачання.

Обговорювали також і встановлення автономного опалення у квартирах. Директор КВП «Краматорська тепломережа» Григорій Безкоровайний зазначив: «Перш за все, треба працювати у законодавчій площині. На даний момент облаштування автономного опалення у квартирах багатоквартирного будинку з централізованим теплопостачанням є незаконним».

Актуальним є питання початку опалювального сезону. Наразі погодні умови дозволяють його відтермінувати до кінця жовтня, за умови якщо середня добова температура протягом трьох днів не перевищить 8о С. Проте представники підприємств теплопостачання наголосили на тому, що мережі до подачі тепла готові.

Директор КВП «Краматорський водоканал» Валентин Яковенко розповів про процес укладання договорів та встановлення лічильників на воду.

Також обговорювалася подальша робота з револьверним фондом та розглядалися можливі шляхи збільшення його фінансування.