У Краматорську відбулося засідання комісії з розподілу матеріальної підтримки громадським організаціям

13.01.2022, 16:31, 301,

Комісія за участю заступників краматорського міського голови Тетяни Савченко та Олени Катальнікової розглянула оновлені заяви, які надали 6 ГО, про надання матеріальної підтримки, відповідно до розподілу.

Згідно з рішенням Краматорської міської ради від 16.12.2021 № 21/VIII-1113 «Про бюджет Краматорської міської територіальної громади на 2022 рік» кошторисні призначення на матеріальну підтримку громадських організацій  склали 1 145 190 грн.

Управлінням праці та соціального захисту населення включено вищезазначену суму в бюджетний запит для формування міського бюджету на 2022 рік.

На розгляд оновлені заяви подали такі ГО: “Українська спілка ветеранів Афганістану”, “Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу”, “Союз ветеранів АТО Донбасу”, “Районне інвалідно-пенсійне товариство “Данко”, “Пенсіонери та ветерани Краматорська”, “Батькі дітей з особливостями розвитку та інвалідністю “Сила батьківських можливостей”.

На засідання були також запрошені голови ГО, які надали обґрунтування необхідності надання матеріальної підтримки в поточному році.