У Краматорську відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НЕС

29.11.2021, 09:33, 231,

Заступник міського голови Краматорська Валерій Радченко провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Краматорсього районного управління Головного управління ДСНС України В’ячеслав Михайленко доповів, зокрема, про заходи щодо попередження загибелі людей на водоймах в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Комісія постановила затвердити відповідний план заходів. Зокрема, управлінню з питань ЦЗ, ДПРЗ-12  уточнити та відкоригувати списки місць масового відпочинку населення на водоймах у зимовий період. Також організувати періодичні перевірки дотримання правил охорони життя людей на водних об’єктах тощо.  Управлінню освіти і керівникам учбових закладів провести додаткові класні години, бесіди, інструктажі про небезпеку ігор на замерзлих водоймах. 

На порядку денному розглянули також питання про стан пожежної безпеки на території міста та заходи щодо забезпечення протипожежного захисту у зимовий період і створення стаціонарних та пересувних пунктів обігріву, організацію роботи соціальних патрулів, посилення захисту найбільш уразливих верств населення від негативного впливу низьких температур у зимовий період. Обговорили реконструкцію, удосконалення, розвиток та утримання місцевої автоматизованої системи центрального оповіщення цивільного захисту міста.

Представник Краматорського управління газопостачання та газифікації розповів про заходи безпеки при користуванні побутовим газом.

 Обговорили також стан готовності місцевих органів виконавчої влади до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури, у тому числі  забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури та паливо-енергетичного комплексу в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.