У Краматорську відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НЕС

29.12.2021, 16:49, 187,

Заступник міського голови Краматорська Валерій Радченко провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглядалися, зокрема, питання про виконання плану підготовки органів управління і сил місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та непрацюючого населення у сфері цивільного захисту у 2021 році.

Начальник управління з питань ЦЗ Сергій Кукочка доповів про те, що підготовку організовано згідно з вимогами чинного законодавства. Протягом поточного року на Краматорських територіальних курсах функціональне навчання пройшло 355 осіб, спеціальне – 91. У Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД за дистанційною формою пройшли 5 осіб з числа керівного складу структурних підрозділів міської ради та старостинських округів тощо.

Т.в.о. начальника 12 Даржавного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, майор служби цивільного захисту Микола Биба проінформував комісію про результати осінньої перевірки стану пожежних гідрантів, які знаходяться на балансі КВП «Краматорський водоканал» та суб’єктів господарювання.

За результатами перевірки було виявлено 155 несправних вуличних гідрантів та 5 об’єктових. Комісія, зокрема, постановила керівникам підприємств, установ та організацій, яким належать об’єктові джерела зовнішнього протипожежного водопостачання, у найкоротший термін усунути несправності та посилити контроль за їх технічним станом.

12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області посилити контроль за технічним станом джерел зовнішнього протипожежного водопостачання тощо.

Також на засіданні обговорили питання готовності захисних споруд цивільного захисту до укриття людей та виконання ремонтних робіт у них; підведення підсумків роботи комісії з питань ТЕБ і НЕС у 2021 році та затвердження плану роботи на 2022 рік і готовність до дій при виникненні НС в умовах різкої зміни погодних умов.