У Краматорську відбулося відкриття торговельно центру «Euro Plaza»

20.11.2021, 15:06, 391,

На перехресті вулиці Двірцевої та Марії Приймаченко у Краматорську відбулося офіційне відкриття ТЦ «Euro Plaza».

Загальна торговельна площа центру 6500 м2. Тут зосереджено багато магазинів відомих брендів, деякі в місті з’явилися вперше, також в приміщенні є кафе, заклади швидкого харчування, продуктовий супермаркет, спортивна зона, ігрова тощо. Важливим фактом є і те, що центр дав близько 200 нових робочих місць.

Міський голова Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Сергієм Смирновим також були присутні на відкритті ТЦ «Euro Plaza».

«У наш складний час карантинних обмежень, котрі значно вплинули на бізнес, дуже непросто починати підприємницьку діяльність. І мені дуже приємно, що ви мали сміливість створити в нашому місті новий масштабний торговельний комплекс. Міська влада підтримує бізнес і завжди рада реалізації таких проєктів. Для нас ТЦ «Euro Plaza» – це нові робочі місця та поповнення бюджету міста. Зазначу, що середній бізнес зараз приносить Краматорську більше надходжень, аніж великий.

Бажаю успіхів у вашій справі, високих продажів та розвитку. А також хочу нагадати про карантинні заходи безпеки та наявність «зелених» сертифікатів у працівників та відвідувачів», – звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.  

Керівництво ТЦ «Euro Plaza» також подякувало місцевій владі за допомогу та підтримку.