У Краматорську відбулося відкриття нового відділення Укрпошти

28.12.2021, 16:55, 212,

У Краматорську, в Старому місті, на проспекті Металургів,2 відбулося відкриття нового відділення Укрпошти.

 Всього їх у місті 16. Відділення 84303 буде четвертим сучасним та першим, що було переміщено за іншою адресою з метою доступності для більшої кількості населення. Нове місце розташування дозволить збільшити кількість платежів, поштових відправлень та інших послуг для  жителів Краматорська.

Участь у  відкритті відділення 84303 взяв і міський голова Олександр Гончаренко.

«За останній час Укрпошта оновила і зробила упізнаваним свій логотип, покращила роботу відділень, а рух посилок можна відслідковувати у мобільному додатку.

 Відкриття нового відділення укрпошти для мешканців Краматорська – це зручність та доступність різних послуг, їх прийнятна вартість та якість обслуговування», – наголосив міський голова.

Також він ознайомився з роботою закладу та взяв участь у благодійній акції  «Допоможемо разом» і відправив посилки до краматорського будинку дитини «Антошка».

 Колектив відділення наразі складається з 6 листонош, 2 операторів та начальника. Працівники мають усі умови для якісного та швидкого обслуговування клієнтів, кожне операційне вікно універсальне і надає повний спектр послуг.