У Краматорську відбулося відкриття Ельфійського містечка у Саду Бернацького

25.12.2021, 19:31, 316,

25 грудня у Саду Бернацького мешканці  та гості Краматорська відвідали новорічно-різдвяні розваги Ельфійського містечка, організовані за підтримки агенції розвитку та інновацій «Наш Краматорськ».

На присутніх чекали цікаві конкурси та завдання. Усі бажаючі мали змогу взяти участь у костюмованому забігу та квесті, переможець якого отримав телевізор з рук самого Санти.

І поки учасники квесту долали свої локації, глядачі на сцені спостерігали захопливі експерименти на «Шоу божевільних вчених», після якого відбувся новорічний костюмований забіг.

А ввечері всі з нетерпінням чекали на зустріч Санти, який ефектно з’явився у новорічному кабріолеті та нагородив переможців квесту.

Завітав на свято і міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїм Першим заступником Романом Зеновим та заступником Андрієм Безсонним. Він оглянув новорічні локації, ярмарок та поспілкувався з мешканцями.

Також під час святкових заходів пройшов фестиваль глінтвейну, а всіх охочих частували козацьким кулешем і рибною юшкою. Працював і новорічно-різдвяний ярмарок та безліч фотозон.

З 26 по 30 грудня та з 2 по 5 січня з 17.00 до 19.00 у Саду Бернацького триватиме анімаційна програма “Новорічні пригоди для дітей”. На юних краматорців чекають цікаві конкурси, естафети, танцювальні батли та «ТікТок челендж».