У Краматорську відбулося відкриття Донецького відділення Національного наукового центру «Інститут Судових Експертиз ім. Заслуженого професора Миколи Бокаріуса»

15.12.2021, 18:44, 371,

15 грудня у Краматорську на вулиці Аероклубна, 101-А відкрився ННЦ «ІСЕ ім. Заслуженого професора Миколи Бокаріуса». В урочистостях узяли, зокрема, участь директор центру Олександр Клюєв, перший заступник керівника Донецької обласної прокуратури Денис Макашов, начальник Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях Володимир Петриченко, Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

«Так трапилося, що саме сьогодні –  15 грудня –  на День працівників суду, у нашому місті відкривається Національний науковий центр «Інститут Судових Експертиз ім. Заслуженого професора Миколи Бокаріуса».

Краматорськ постійно розвивається та стає агломератом адміністративних ресурсів. Сьогодні міська влада, виділивши приміщення, де буде розміщено науковий центр, уже показала свою готовність до співпраці та підтримку. Бажаю успіхів у  розвитку вашої справи та сподіваюся на подальшу плідну взаємодію», – звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.

ННЦ «ІСЕ ім. Заслуженого професора Миколи Бокаріуса» є державною спеціалізованою установою, яка належить до сфери управління Міністерства юстиції України і здійснює наукову, судово-експертну, науково-технічну, науково-організаційну і освітню діяльність у галузі судової експертизи, криміналістики та права.

Центр є членом найбільш представницької на теренах Європи міжнародної організації – Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI), а його співробітники – членами інших міжнародних експертних організацій.

Наразі у Донецькому відділенні доступна низка видів експертиз, а саме: інженерно-транспортні та транспортно-товарознавчі, гірничо-технічні, експертизи матеріалів, речовин та виробів, почеркознавчі, психологічні експертизи та дослідження за позовами про заподіяння моральної шкоди, будівельно-технічні, земельно-технічні ті інші види експертиз.