У Краматорську відбулося онлайн обговорення проєкту міської програми здешевлення вартості іпотечних кредитів

19.07.2021, 16:41, 841,

Заступник міського голови Тетяна Савченко та ініціативна група розробників програми обговорили перспективи її втілення з представниками Громадської ради Краматорська.

Нагадаємо, що з метою підтримки мешканців громади за ініціативи Олександра Гончаренко було розроблено проєкт міської Програми «Здешевлення вартості іпотечних кредитів» на 2021-2025 р., який винесений на розгляд депутатського корпусу 28 липня.  Програма синхронна з державною та є додатковою до компенсації, наданої позичальнику в рамках Державної програми «Доступна іпотека 7%». Мета ініціативи – погашення 7% коштом бюджету міста протягом дії програми.

Тобто мешканцям або внутрішньо переміщеним особам, для яких Краматорськ вже став домом, це дозволить отримати іпотечне кредитування без процентів. Для участі у програмі не має різниці, яку професію мають майбутні власники житла. Єдина додаткова умова – це те, що свої податки вони сплачують саме у Краматорську, цим самим роблячи свій внесок у його розвиток та процвітання. І звісно житло, яке буде придбано в рамках програми, повинно знаходитись на території громади.

«Очікуємо, що ця подія дасть значний поштовх для залучення інвестицій та розвитку будівельної галузі у місті, створення додаткових робочих місць з гідним рівнем заробітної плати та саме головне – краматорські родини, нарешті, матимуть можливість отримати якісне та сучасне житло у центрі, побудоване за європейськими стандартами», – підкреслила Тетяна Савченко.  

Після отримання детальних відповідей на свої запитання, члени громадської ради у цілому підтримали проєкт нової міської програми.