У Краматорську відбулося громадське обговорення скоригованих маршрутів міського транспорту

06.11.2021, 19:01, 617,

5 листопада у приміщенні краматорської міської ради пройшло громадське обговорення попереднього проєкту нової маршрутної мережі.

Олена Бахметьєва, заступник начальника управління ЖКГ, ознайомила присутніх з пропонованою схемою  маршрутів громадського транспорту.

На разі у Краматорській територіальній громаді використовуються для перевезення пасажирів тролейбуси (місткість 115 осіб), автобуси малої місткості (22 особи) та автобуси середньої місткості (58-70 осіб).

В оновленому проєкті маршрутів міського транспорту насамперед  враховувалися такі проблемні моменти, як: дублювання автобусних і тролейбусних маршрутів; застарілі автобуси; скупчення транспорту на зупинках; неефективне використання комунального транспорту тощо.

«65% перевезень у місті здійснюються автобусами малої місткості. У планах – заміна деяких з них на автобуси середньої місткості та незначне збільшення інтервалу між ними», – зазначила Олена Бахметьєва.  

Під час обговорення пропонованої схеми руху пасажирського транспорту представники громадськості вносили свої пропозиції та зауваження щодо деяких маршрутів. Проєкт рішення зі змінами буде згодом опубліковано на сайті краматорської міської ради.