У Краматорську відбулось засідання містобудівної ради


Уперше з 2011 року відбулось засідання містобудівної ради Краматорська. Засідання відкрив головний архітектор міста, начальник управління містобудування та архітектури Костянтин Соболєв. На порядок денний засідання було винесено 2 питання.

Обидва питання стосувались затвердження детальних планів територій ділянок нашого міста. Перша з них обмежена вулицями Софіївська, Бородіно, Аджарська та Хабарівська – на цьому місці у майбутньому з’явиться новий житловий квартал – «Європейський». Згідно з попередніми розрахунками на території кварталу планується збудувати близько трьох десятків нових житлових будинків розрахованих на проживання 10000 мешканців. Згідно з планом на території кварталу також має з’явитись школа та дитячі садки. Перші поверхи будинків, що виходять на магістральні вулиці, будуть призначені для влаштування нежитлових приміщень – магазинів, кав’ярень, офісів, тощо. Для майбутніх мешканців «Європейского» облаштують 5000 паркомісць, суміжні вулиці – розширять.

Друга ділянка планування обмежена вулицями Олекси Тихого, Дружби, Бульваром Машинобудівників та Проспектом Миру – тут згідно з задумами архітекторів у майбутньому має з’явитись багатофункціональний спортивний комплекс. Він буде розрахований на приймання до 5000 відвідувачів, що дозволить проводити у Краматорську спортивні змагання міжнародного рівня з різних дисциплін. Також на цій ділянці може з’явитись готельно-ресторанний комплекс.

Після презентації детальних планів територій члени містобудівної ради мали змогу задати уточнюючі питання безпосередньо їх розробникам, внести пропозиції коректив. Окремий наголос було зроблено на врахуванні пропозицій, озвучених на громадських слуханнях. Обидва представлені детальні плани територій були одностайно затверджені членами містобудівної ради.