У Краматорську відбулось чергове засідання комісії з розподілу матеріальної підтримки громадським організаціям соціальної спрямованості

01.09.2021, 10:47, 82,

Протягом багатьох років виконкомом Краматорської міської ради спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради проводиться робота щодо матеріальної підтримки певної категорії громадських організацій міста, які мають соціальну спрямованість.

Матеріальна підтримка надається громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, ветеранів Афганістану, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у м. Краматорську.

На розгляд комісії з розподілу матеріальної підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, ветеранів Афганістану, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відповідно Положення до 1 серпня 2021 року надали заяви 6 громадських організацій міста:

–           Громадська організація “Пенсіонери та ветерани Краматорська”;

–           Громадська організація “Батьки дітей з особливостями розвитку та інвалідністю “Сила батьківських можливостей”;

–           Громадська організація Районне інвалідно-пенсіонерне товариство «Данко»;

–           Громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу»;

–           Краматорська міська громадська організація «Українська спілка ветеранів Афганістану»;

–             Громадська організація «Союз ветеранів АТО Донбасу».

31 серпня відбулось чергове засідання комісії з розподілу матеріальної підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, ветеранів Афганістану, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, на якому розглянуто заяви громадських організацій.

Після опрацювання наданих заявок, уточнення наданих пропозицій комісія встановила загальну потребу матеріальної підтримки громадським організаціям на 2022 рік у розмірі 1145,19 тис. грн.