У Краматорську відбулася зустріч з головами ОСББ

24.12.2021, 14:45, 176,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та його заступник Андрій Безсонний провели робочу зустріч з головами ОСББ, у котрих виникла низка питань щодо роботи деяких служб. Тому на нараді також були, зокрема, присутні представники комунальних підприємств та РЕМ.

Технічний директор РЕМ Віталій Колесник пояснив, чому у мешканців інколи бувають перепади напруги.

«Ці будинки були зведені багато років тому, і потужність їх електропроводки не розрахована на використання сучасної техніки. А в зимовий період, коли мешканці починають вмикати додаткові обігрівальні прилади, ця проблема стає більш гострою», – зазначив технічний директор РЕМ.

Також обговорили питання розміщення реклами, роботи нежитлових приміщень у будинках, що використовують під магазини, кафе тощо.

Директор КМРТ Сергій Сухаренко, розповів про правила правильного запуску тепла у будинках та пояснив, чому відбувається перепад температури у понад 5о у квартирах одного під’їзду.

Микола Омелюх, директор КАТП 052810, наголосив на необхідності укладання та поновлення договорів за актуальними цінами на вивіз сміття.

«З 79 будинків ОСББ 8 підписали нещодавно договори. Тим, хто робив це минулого чи позаминулого року, потрібно їх переукласти, адже змінилися ціни на послуги», – зазначив Микола Омелюх.

Також він розповів, що у Краматорську розпочинається встановлення нових 400 сміттєвих контейнерів.  Старі будуть розміщені у селищах територіальної громади.