У Краматорську відбулася сесія міської ради: за які питання голосували депутати

29.09.2021, 13:33, 305,

29 вересня у Краматорську минуло засідання чергової сесії міської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 85 основних питань та декілька додаткових.

У ході засідання депутати проголосували за затвердження положення про порядок взаємодії з підприємствами і установами міста щодо організації розгляду звернень, які надходять через Контакт – центр м. Краматорська та Класифікатора компетенцій та строків виконання звернень підприємствами і установами міста, щодо організації розгляду звернень, які надходять через Контакт – центр м. Краматорська. Рішення прийняте для удосконалення роботи зі зверненнями. У положенні зазначено як здійснюється прийом, реєстрація, обробка, розгляд звернень.

Також депутати підтримали рішення щодо передачі витрат комунальному підприємству «Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них» та комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» по проєкту «Реконструкція площі Миру». Це означає, що площу Миру введено в експлуатацію.  

Своїм рішенням депутати ухвалили проєкт міської ради «Про затвердження Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту в Краматорській територіальній громаді, Положення енергетичного менеджменту та енергетичного моніторингу Краматорської територіальної громади». Концепція розроблена з метою покращення політики енергоефективності та енергозбереження на території громади.

Також проголосували за проєкт рішення міської ради «Про затвердження Комплексної програми енергоефективності бюджетної, комунальної та житлової сфер Краматорської територіальної громади на 2021-2023 роки». Основною метою Програми є створення умов для підвищення енергоефективності Краматорської територіальної громади через впровадження ефективних механізмів та інструментів підвищення енергоефективності. Програма здійснює аналіз споживання енергетичних ресурсів громадою, визначає потенціал економії енергії, основні бар’єри до підвищення рівня енергоефективності, окреслює цілі й завдання, стратегічні напрями та пріоритети енергоефективного розвитку Краматорської міської територіальної громади.

Під час сесії ухвалено звернення депутатів Краматорської міської ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення перекладання відповідальності за підвищення тарифів на органи місцевого самоврядування.