У Краматорську відбулася сесія міської ради: за що голосували депутати

23.02.2022, 14:46, 702,

23 лютого відбулося засідання чергової сесії Краматорської міської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 82 питання та декілька додаткових.

Перед початком засідання сесії міської ради командир Краматорського батальйону територіальної оборони Олександр Щелинський розповів, як вступити до батальйону територіальної оборони Краматорського району.

Також він нагадав телефони за якими усі охочі служити в лавах резервістів батальйону територіальної оборони Краматорського району можуть звертатися: заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи, телефон 099-964-31-45 або до чергового військової частини, телефон 050-578-95-51. 


Начальник Краматорського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Станіслав Загурський доповів про результати роботи у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у місті за 2021 рік.


Під час засідання депутати проголосували за рішення «Про заборону використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів на території Краматорської територіальної громади». Таке рішення прийнято для недопущення дестабілізації громадсько-політичної ситуації в Краматорській територіальній громаді, враховуючи численні скарги та звернення мешканців громади.
З метою сприяння розвитку підприємництва, стимулювання створення нових робочих місць, зменшення рівня безробіття, підвищення рівня конкурентоспроможності громади, депутати підтримали рішення «Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки малому та середньому підприємництву, спрямованої на створення нових робочих місць на території Краматорської територіальної громади на 2022-2025 роки».


Як зазначив голова профільної постійної комісії Андрій Татьянко, проєкт рішення обговорювався з представниками бізнесу, громадської ради та координаційної ради, після чого до нього були внесені зміни.


Також були розглянуті та прийняті відповідні рішення з земельних питань: надання дозволів на розробку проєктів землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, про поновлення договорів оренди землі з фізичними та юридичними особами тощо.