У Краматорську відбулася сесія міської ради: за що голосували депутати

22.12.2021, 16:19, 362,

22 грудня відбулося засідання чергової сесії Краматорської міської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 76 питань та декілька додаткових.

Розпочалося засідання з нагородження. Подяку міського голови за творче та професійне втілення ідеї спорудження пам’ятника Народному Герою Степану Чубенку отримав скульптор Ігор Нестеренко (не був присутній у залі). Також Почесну грамоту отримала вчитель української мови та літератури КУГ Савчук Ірина за високий професіоналізм та здобутки в роботі. Подяку міського голови отримала й Надія Єрохіна, вчители фізичного виховання опорного закладу ЗСО ім.Василя Стуса, за високі професійні здобутки та перемогу і здобуття кубку України з черліденгу.

  Далі на сесійному засіданні привітали та вручили посвідчення двом новим депутатам – Ірині Ольховій та Денису Ошурку. 

Під час засідання депутати проголосували за рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.02. 2021 № 5/  VIII-209 (зі змінами)».  

Також підтримали рішення «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краматорської ТГ на 2022 рік». Таким чином буде здійснюватися забезпечення сталого розвитку громади шляхом створення умов для ефективного використання її ресурсного та виробничого потенціалу, підвищення зайнятості, розвитку сфери послуг та підвищенню якості життя громадян у розрізі освіти, охорони здоров’я, стану навколишнього природного середовища, безпеки, культури та соціального забезпечення.

На сесії депутати проголосували і за рішення «Про списання багатоквартирних житлових будинків, ліфтів та побутових споруд міста з балансового обліку комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Житлово-комунального господарства Краматорська».

Таким чином розпочинається процедура списання вищезгаданих споруд з балансового обліку на підставі акту про списання багатоквартирного будинку з балансу, погодженого Управлінням житлово-комунального господарства.

З метою раціонального використання виявлених об’єктів благоустрою та соціальної інфраструктури на сесії проголосували за прийняття у комунальну власність Краматорської територіальної громади зупинок громадського транспорту, які не мають балансоутримувача, на баланс управління житлово-комунального господарства. Всього таких зупинок 25.

З метою створення сприятливих умов для професіонального розвитку працівників закладів, установ соціальної сфери міста, що фінансуються з місцевого бюджету, підвищення престижу їхньої професії, заохочення до самоосвіти та саморозвитку, підвищення рівню ефективності та якості виконуваних завдань, враховуючи інтенсивність та відповідальність у їхній роботі, для можливості здійснення заходів щодо заохочення працівників установ соціальної сфери міста депутати також підтримали Програму стимулювання працівників закладів, установ соціальної сфери, що фінансуються з бюджету Краматорської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

У зв’язку зі збільшенням тарифів на енергоносії для закладів охорони здоров’я, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» депутати проголосували за внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VІII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки».

Також були розглянуті та прийняті відповідні рішення з земельних питань: надання дозволів на розробку проєктів землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, про поновлення договорів оренди землі з фізичними та юридичними особами тощо.