У Краматорську відбулася сесія міської ради: за що голосували депутати

24.11.2021, 14:45, 511,

24 листопада пройшло засідання чергової сесії міської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 78 питань та декілька додаткових.

На початку сесії керівник Краматорської окружної прокуратури Олександр Глушко проінформував про результати діяльності відомства. Він повідомив, що завдяки вжитим заходам та координаційній діяльності з правоохоронними органами, покращились стан розкриття злочинів та криміногенна ситуація у місті.

На виконання протокольних доручень з доповіддю щодо роботи направленої на виявлення наркозлочинів виступив начальник краматорської поліції Станіслав Загурський. Зокрема, він зазначив, що за звітний період 2021 року працівниками Краматорського РУП до кримінальної відповідальності за зберігання різного виду наркотиків було притягнено 109 осіб, тобто 109 разів правоохоронці вилучали наркотичні засоби та речовини шляхом особистого огляду громадян або обшуку їх житла . При цьому в 17 випадках вилучалися наркотичні речовини у великому та особливо великому розмірі, мова йде про зберігання наркотиків кілограмами.

На виконання протокольного доручення начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко звітував щодо організації надання допомоги хворим на COVID-19.

Велика робота проводиться в місті по вакцинації населення від коронавірусної інфекції. В амбулаторіях КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» працюють 10 пунктів щеплень від коронавірусної хвороби. З початку листопада ще 4 пункти вакцинації запрацювали в лікарнях другого рівня надання медичної допомоги. Також в місті розгорнуті 3 пункти масової вакцинації населення: в торговому центрі «Епіцентр» в приміщенні автовокзалу та залізничному вокзалі.

Стаціонарну медичну допомогу дорослим хворим на COVID-19 надають КНП «Міська лікарня № 3» КМР та КНП «Міська лікарня № 1»КМР. Для хворих на COVID в них розгорнуто 342 ліжко-місця (242 – в КНП «Міська лікарня № 3» КМР, та 100 – в КНП «Міська лікарня № 1» КМР). Забезпечені киснем 293 ліжка (85,7%), з них централізованою подачею – 111 ліжко (32,5%).

Також Андрій Петриченко доповів про надання стоматологічної допомоги пільговим категоріям населення. Начальник відділу охорони здоров’я, що в програму підтримки закладів другого рівня надання медичної допомоги внесено фінансування з міського бюджету стоматологічних послуг для пільгових категорій населення. У 2021 році з міського бюджету на безоплатне зубопротезування пільговим категоріям населення міста, визначеним чинним законодавством, було виділено 1 842,3 тис. грн. За 10 місяців поточного року зазначену послугу в стоматологічних поліклініках міста отримали 367 пацієнтів, серед яких особи з інвалідністю, ветерани війни, учасники бойових дій та учасники АТО та ООС.

Розглянувши заяви громадян про надання одноразової (матеріальної) грошової допомоги та акти обстеження їх житлово-побутових умов, у ході засідання депутати проголосували за  рішення «Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста». 

Ухвалено придбання у комунальну власність Краматорської територіальної громади за кошти міського та державного бюджетів на умовах  співфінансування  житлового будинку з земельною ділянкою для розміщення дитячого будинку сімейного типу. Також депутати проголосували за придбання у комунальну власність за кошти міського та  обласного бюджетів на умовах співфінансування квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Затвердили список лауреатів на отримання у 2021 році щорічної разової премії Краматорської міської ради у сфері культури і мистецтва «Обдарованість».

Також були розглянуті та прийняті відповідні рішення з земельних питань: надання дозволів на розробку проєктів землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, про поновлення договорів оренди землі з фізичними та юридичними особами та інші.