У Краматорську відбулася селекторна нарада щодо стану вакцинації від СOVID-19 та забезпеченості лікарень ліжками і киснем

10.11.2021, 16:13, 253,

Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко провів селекторну нараду щодо стану справ з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 в Донецькій області.

В онлайн-нараді взяли участь краматорський міський голова Олександр Гончаренко, його заступник Олена Катальнікова та начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

Серед низки питань, зокрема, розглядалися:

  • організація процесу вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби СOVID-19;
  • робота закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з СOVID-19 (наявні ліжко-місця, забезпеченість киснем, додаткові ліжка тощо);
  • дотримання встановлених карантинних обмежень, що передбачені «червоним» рівнем епіднебезпеки та забезпечення контролю за їх виконанням.

У Краматорську станом на 10 листопада вакциновано першою дозою – 48271, двома дозами – 31317.

Залишок вакцини у місті: AstraZeneca – 4090, CoronaVac – 9580, Pfizer – 1620.

У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 331 особа, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 312, решта чекають результатів аналізу. Наразі на кисневій підтримці знаходяться 288 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 10 (вільних 20 апаратів).

У закладах загальної середньої освіти міста відсторонено від роботи 4 вчителі та 8 технічних працівників. У закладах дошкільної роботи – 5 вихователів та 9 технічних працівників.