У Краматорську відбулася селекторна нарада щодо поширення СOVID-19, стану вакцинації та забезпеченості лікарень ліжками і киснем

03.11.2021, 08:52, 303,

Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко провів селекторну нараду щодо стану справ з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 в Донецькій області.

 В онлайн-нараді взяв участь краматорський міський голова Олександр Гончаренко, його заступник Олена Катальнікова, начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

Серед низки питань, зокрема, розглядалися:

  • організація процесу вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби СOVID-19;
  • робота закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з СOVID-19 (наявні ліжко-місця, забезпеченість киснем, додаткові ліжка тощо);
  • дотримання встановлених карантинних обмежень, що передбачені «червоним» рівнем епіднебезпеки та забезпечення контролю за їх виконанням.

Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко наголосив на важливості вакцинації, адже за даними статистики на лікарняних ліжках Донеччини 95% невакцинованих, 18% з них  – помирають.

Поліпшити ситуацію можна спільними, злагодженими діями.