У Краматорську відбулася робоча зустріч міського голови з фракцією ПП «Слуга народу»

15.02.2022, 20:34, 387,

Міський голова Олександр Гончаренко та секретар міської ради Ігор Сташкевич провели робочу зустріч з фракцією ПП «Слуга народу» та обговорили низку важливих питань, що стосуються життя міста та територіальної громади.

Члени фракції звернулися до міського голови від імені мешканців, які прохають залишити автобусний маршрут №3.

Ігор Сташкевич зазначив, що вивчив це питання, і згодом маршрут буде компенсовано іншими автобусами №33 та №33А. Також депутати запропонували розглянули варіант пересадного квитка.

Обговорили і питання формування територіальної оборони, адже мешканці міста занепокоєні, чи будуть вживатися якісь заходи щодо цього. Міський голова наголосив, що за інформацією від військових наразі ТО укомплектована. Якщо будуть ще потрібні люди, то про додатковий набір оголосять заздалегідь.

Представники фракції підняли також питання підтримки приватних підприємців на міському рівні та мотиваційних заходів щодо створення нових робочих місць. Олександр Гончаренко зауважив, що незабаром на розгляд депутатів буде подано відповідний проєкт про створення  програми підтримки підприємців, котрі створюють робочі місця з середньою заробітною платою – 1,5 мінімальної зарплати.

На робочій зустрічі підняли й питання розчищення території колишнього дитсадка на вулиці Кирилкіна, оснащення пішохідних переходів освітленням та острівцями безпеки, оскільки останнім часом збільшилася кількість ДТП у громаді, обговорили перелік дитячих майданчиків, які підлягають демонтажу, та їх оновлення, і стан дорожнього полотна у місті, яке зазнало руйнувань після тривалої та сніжної зими.

Міський голова зазначив, що капітальних ремонтів доріг на цей рік не заплановано, але всі поточні та аварійні ремонти будуть виконані.

Під час наради депутати виявили занепокоєння станом дитячого садка № 72 на вулиці Ювілейна, 44а.

Олександр Гончаренко повідомив, що проєкт термомодернізації та реконструкції цієї будівлі було подано на розгляд до програми фінансування  за рахунок коштів ЄІБ.  Якщо ж цей проєкт не пройде конкурсний відбір на фінансування у межах Програми з відновлення України, то кошти на ремонт будуть шукати з місцевого бюджету. Проте заклад обов’язково врятують.