У Краматорську відбулася робоча зустріч міського голови з фракцією ПП «Опозиційна платформа – За життя»

17.02.2022, 20:02, 313,

Міський голова Олександр Гончаренко разом зі своїм Першим заступником Романом Зеновим та секретарем міської ради Ігорем Сташкевичем провели робочу зустріч з фракцією ПП «Опозиційна платформа – За життя» та обговорили низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності міста та територіальної громади.

Під час спілкування депутати поцікавилися заходами щодо ремонту доріг, адже тривала сніжна зима негативно вплинула на стан автошляхів.

Олександр Гончаренко зазначив, що перші планові витрати на аварійні ремонти доріг передбачені у березні поточного року. Потім, коли буде перевиконання бюджету, на цю сферу виділять додаткові гроші.

Також  на розгляд до програми фінансування  за рахунок коштів ЄІБ подано проєкт капітального ремонту автомобільної дороги по вулиці Хабарівській на ділянці від вулиці Мостової до житлового будинку № 32 та на ділянці від вулиці Бикова до вулиці Софіївської і проєкт капремонту шляхопроводу по вулиці Академічній через балку Кутову.  Якщо ж ці проєкти не пройдуть конкурсний відбір на фінансування у межах Програми з відновлення України, то кошти на їх ремонт будуть шукати з місцевого бюджету.

 Члени фракції ОПЗЖ передали письмове звернення від мешканців селища Дмитрівка з проханням зробити обстеження дамби між вулицею Пушкіна та Зарічною. У разі визнання дамби аварійною здійснити її реконструкцію. У зверненні мешканці просять і внести зміни до проєкту рішення «Про підтримку звернення депутатів Краматорської міської ради до голови Донецької обласної адміністрації щодо реконструкції гідротехнічних споруд міста Краматорськ» і додати до цього переліку дамбу у селищі Дмитрівка.

Обговорили під час робочої зустрічі і перелік об’єктів соціального та житлово-громадського призначення, на яких у 2022 році у Краматорську будуть здійснюватися заходи щодо забезпечення їх доступності. Від депутатів надійшла ініціатива облаштувати будинки, де живуть люди з інвалідністю, двома поручнями на сходах перших поверхів. Наразі така потреба є у 15 будинках.

Підняли також питання щодо перенавантаження центральних вулиць та подвір’їв міста автівками. Представники фракції ПП «Опозиційна платформа – За життя» виявили занепокоєння питанням благоустрою паркомісць.

Міський голова зауважив, що це болюче питання. «Автівок з кожним роком стає все більше. У Краматорськ приїжджають люди  як на постійне проживання, так і у зв’язку з роботою, навчанням тощо. А паркомісць, на жаль, замало. Тому наша головна задача планово та поступово (за прикладом Дніпра, що за 3 роки подолав цю проблему) облаштувати паркомісця», – зазначив Олександр Гончаренко.