У Краматорську відбулася робоча зустріч міського голови з депутатами «Партії миру та розвитку»

22.02.2022, 11:00, 348,

Міський голова Олександр Гончаренко та секретар міської ради Ігор Сташкевич провели робочу зустріч з депутатами ПП «Партії миру та розвитку» та обговорили важливі питання, що стосуються життя міста та територіальної громади.

Мова, зокрема, йшла про два десятки соціальних об’єктів, які залишаються недобудованими, а  деякі з них в аварійному стані, через те, що «БАК будівельна компанія» не виконала зобов’язання та порушила умови договору у 2018 році.

Олександр Гончаренко відповів, що наразі готові експертизи та визначено обсяги залишкових та додаткових робіт по усім об’єктам – це 8 дитячих садочків, 10 шкіл, міська поліклініка № 3 та центральна бібліотека.

«Тільки для того, щоб відремонтувати школи та дитячі садки, які постраждали від «БАК будівельна компанія» необхідно майже 400 мільйонів гривень. Якщо розділити ці об’єкти на чотири роки, то потрібно кожного року з міського бюджету виділяти по 100 мільйонів. В цьому році бюджет розвитку Краматорська становить 280 мільйонів. Тому наразі ми шукаємо додаткове фінансування для завершення ремонтів на цих об’єктах», – зазначив Олександр Гончаренко.

Також депутати звернулися до міського голови від мешканців міста з пропозицією зробити на нових автобусах позначки, щоб пасажири відрізняли комунальний транспорт від приватного.

Олександр Гончаренко звернув увагу на те, що на електронному табло комунальних автобусів є надпис КТТУ. Але для зручності мешканців міста розглянуть можливість їх облаштують додатковими позначками.

Під час зустрічі міський голова розповів про критичну ситуацію яка склалася з «Краматорськтеплоенерго».

«По-перше, котельні підприємства потребують ремонту, в іншому випадку через три роки вони вичерпають свій ресурс. На реконструкцію станції потрібно приблизно 50 мільйонів доларів. По-друге, співвласник, якому належить 60 % Краматорськтеплоенерго», інформує про можливе банкрутство.

Тобто постає питання – як ми будемо постачати тепло 100 тисячам мешканців. Зараз ми ведемо перемовини зі співвласником та Донецькою обласною державною адміністрацією, щоб знайти варіанти розв’язання цієї проблеми», – сказав Олександр Гончаренко.

Депутати також цікавилися датою відкриття комунального басейну. Міський голова повідомив, що басейн планується запустити вже цієї весни.

Крім того, вони звернули увагу на дитячі та спортивні майданчики, які підлягають демонтажу та наголосили на необхідності створення на їх місці нових сучасних ігрових комплексів.

Олександр Гончаренко зазначив, що робота у цьому напрямку триває.  Минулого року в межах програми Президента України «Здорова Україна» встановлено сімнадцять майданчиків: у центрі та старій частині міста, у мікрорайоні Лазурний, селищах Дмитрівка, Шабельківка, Ясногірка, Красногірка, Іванівка, Біленьке та у районі Нового світу.

У планах – облаштування комплексів таких, як у сквері Машинобудівників (вул. Я. Мудрого, район будинку № 63).