У Краматорську відбулася нарада з представниками автотранспортних підприємств міста

11.01.2022, 19:00, 334,

Міський голова Олександр Гончаренко провів робочу нараду з перевізниками Краматорська, участь у якій взяли секретар міської ради Ігор Сташкевич, заступник міського голови Андрій Безсонний, заступник начальника управління ЖКГ Олена Бахметьєва, директор КП «КТТУ» Андрій Татьянко та директор з пасажирських перевезень  ПрАТ «Краматорське АТП 11410» Андрій Безуглий.

Міський комунальний транспорт оновлюється і стає більш комфортним та зручним для мешканців Краматорська. З початку року на маршрути виїхало 27 нових автобусів, купівлю ще 8 одиниць техніки заплановано на весну 2022 року. Це дозволить покращити транспортне сполучення у місті та селищах, дасть нові робочі місця, адже КП «КТТУ» у зв’язку з розширенням мережі потрібні водії.

Також обговорили автоматизацію транспортних засобів та перехід на безготівкову форму оплати. Наразі розпочато модернізацію валідаторів у комунальних автобусах, щоб пасажири мали змогу оплачувати проїзд через ґаджети.

Андрій Безуглий розповів, що через неякісне покриття одного з операторів, що забезпечував роботу DozoR City, підприємство змінило його на іншого, щоб уникнути непорозумінь щодо некоректної роботи мобільного додатку. А також щоб мешканці могли бачити точне розташування автобусу на маршруті.

Олександр Гончаренко наголосив, що керівництво прислуховується до думок мешканців, які вони висловлюють у спеціально створеній групі у Viber, зокрема, «Маршрути SOS» та соцмережах, і реагує на побажання та зауваження. Адже головне – це зручність та комфорт пасажирів. Тому транспортні підприємства будуть покращувати свою роботу, забезпечуючи якісне перевезення жителів громади.

 Корисна інформація та посилання:

З питань працевлаштування у КП «КТТУ»  телефонувати за номером: (06264) 2-35-25

Мобільний додаток DozoR City

Група у Viber «Маршрути SOS»