У Краматорську відбулася чергова сесія міської ради

26.01.2022, 18:34, 315,

26 січня у Краматорську відбулося засідання 24-ої сесії міської ради VIII скликання.

На порядок денний було винесено, зокрема,  питання про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Краматорської міської ради у 2021 році та про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у Краматорській ТГ.

 На засіданні депутати підтримали рішення «Про надання згоди на підписання меморандуму щодо сприяння реалізації проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».

Три роки тому місто отримало від Європейського банку фінансування на старт капітальних ремонтів лікарні, центральної бібліотеки, садочків, шкіл – всього 40 об’єктів на загальну суму понад 725 млн.грн.

У 2018 році на 20 об’єктах тендер на проведення робіт отримала чеська  компанія БАК, яка виявилася незаконослухняним підрядником і, отримавши гроші, розпочала реконструкцію на об’єктах, а згодом зникла, не виконавши умови договору та не повернувши кошти.

        «Щоб не заморозити об’єкти, що нині ремонтуються та будуються, а також, щоб мати можливість отримувати фінансування для нових проєктів, міська влада підписує Меморандум з Міністерством розвитку громад та територій щодо продовження співпраці з міжнародними організаціями та повернення з міського бюджету вкрадених 31 млн. гривень», – зазначив Олександр Гончаренко.

         Під час засідання депутати проголосували і за рішення про затвердження Правил благоустрою території Краматорської ТГ, про затвердження штатного розпису та статуту комунального закладу «Спортивний комплекс «Авангард», про призначення на 2022 рік щомісячної муніципальної (міської) стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам ВНЗ І-ІV рівнів акредитації з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа тощо.

Підтримали і рішення про призначення на 2022 рік щомісячної стипендії особам, яким виповнилося сто і більше років. Наразі вона складає 3000 грн. і виплачуватиметься 13 мешканцям.

 Також на сесії проголосували за низку земельних питань та внесення зміни до попередніх рішень міської ради.