У Краматорську відбулась відкрита дискусія про стратегію розвитку міста

28.08.2021, 22:32, 404,

Сьогодні у парку ім. О. Пушкіна відбувся діалоговий майданчик “Майбутнє творимо разом” за участі громадськості та представників Краматорської міської ради і керівників проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” та “Демократичне врядування у Східній Україні” .


Відкрив захід секретар міської ради Ігор Сташкевич. “Ми живемо в час, коли саме розвиток громад стає основою розвитку країни і благополуччя громадян. Час диктує нові критерії успішності громади. На перший план виходять такі критерії, як комфорт, безпека, ринок праці, умови ведення бізнесу, культурне середовище. Громада — це будівлі, дороги, підприємства, але перш за все, громада — це люди, кожен із нас. Ми чітко розуміємо: Стратегія розвитку громади має бути амбітною і водночас реалістичною, унікальною саме для нашої території, розкриваючи її потенціал, – зазначив він. – Основні акценти зроблено на підвищенні якості життя, привабливості громади для молоді та жителів, забезпечення розвитку підприємництва та трансформацію економіки в динамічну систему інноваційного бізнесу та наукових досягнень”.

Заступник міського голови Тетяна Савченко розповіла про поточну ситуацію у місті та плани на майбутнє. Незалежні консультанти від проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” представили презентацію бачення та пріоритети розвитку очима бізнесу та громади, а Леонід Марущак розповів про ідентичність, яка є важливим кроком до майбутнього.

Потім усі бажаючі, представники громадських організацій, мали можливість висловити думки з приводу подальшого розвитку Краматорської ТГ на найближче десятиріччя.

Дискусійна панель виявилася жвавою та активною. Основними меседжами стали такі тези як: Краматорськ — це парк-сіті, громада якісних електронних сервісів та духовного розвитку.


Результат зустрічі резюмувала Тетяна Савченко, зазначивши, що усі думки були почуті, і міська рада буде працювати над Стратегією розвитку, враховуючи ці ідеї.