У Краматорську відбулась щотижнева нарада з питань житлово-комунального господарства


Уже 456 днів краматорські комунальники працюють в умовах воєнного стану: ліквідовують наслідки російських ударів по об’єктах критичної цивільної інфраструктури, виконують аварійні ремонти, займаються обслуговуванням мереж та комунікацій.

Наряду з цим, у Краматорську триває благоустрій міста — профільні служби займаються підтримкою безаварійного стану вулично-дорожньої мережі міста. КП “ДРУАС” також працює над нанесенням розмітки та пішохідних переходів: із 298 наявних об’єктів, вже оновлено 65, роботи тривають. Після квітневої повені все ще продовжується розчищення берегів річки Бичок.

Підприємства-теплопостачальники, з огляду на міжсезоння, займаються обслуговуванням власних комунікацій: після виконання ряду гідровипробувань ліквідовують аварійні ділянки на тепломережах.

У службі поводження з тваринами від початку стерилізації вже прооперували 368 тварин. А ми нагадуємо, що стерилізація безпритульних тварин — безкоштовна, тож служба приймає заявки за номером 095-600-68-65.

Перевізники повідомляють, що враховуючи побажання мешканців, було прийняте рішення про внесення змін до маршруту 21 автобусу. Якщо раніше автобус мав кінцеву зупинку на вулиці Бикова, то тепер його слідування по мікрорайону Лазурний закільцювали за наступною схемою – виїзд з балки – вул. Біленьківська (Біляєва) – вул. Хортицька (Хабаровська) – вул. Л. Бикова. Зміни вступають в силу, орієнтовно, з 1 червня.

Нагадуємо мешканцям міста, що з усіх питань ЖКГ ви можете звертатись за номером “гарячої лінії” контакт центру Краматорська — 099-099-1505.