У Краматорську відбулась сесія міської ради: за що голосували депутати

24.02.2021, 16:14, 1208,

Спочатку, міський голова Олександр Гончаренко доповів про хід виконання протокольних доручень, які було надано депутатами під час попередніх сесій – це вже стало традицією, після чого перед депутатами та громадою відзвітували за попередній рік роботи Василь Поштак, начальник Краматорського районного управління поліції та Ярослав Косенко, виконуючий обов’язки керівника Краматорської місцевої прокуратури.

На минулій черговій сесій за пропозицією міського голови було внесено зміни у структуру Краматорської міської ради, у зв’язку з чим було утворено нові або реструктуризовано існуючі управління та відділи виконкому. Через це, відповідно, назріло питання затвердження нових положень багатьох структурних підрозділів виконкому. Упродовж останнього місяця депутатами та членами виконкому було розглянуто проєкт нових положень і сьогодні всі вони були затверджені депутатами міської ради.

Депутатами було розглянуто та затверджено ряд програм, зокрема програму «Поліцейський Офіцер громади – 2021», згідно з якою упродовж наступного року кожен із п’яти старостинських округів Краматорської міської ради отримає власного офіцера, який мешкатиме та працюватиме виключно на території цього старостинського округу. Також депутати розглянули та затвердили «Програму економічного і соціального розвитку Краматорської територіальної громади на 2021 рік», «Програму створення безбар’єрного середовища життєдіяльності мало мобільної групи населення у місті Краматорську на 2021 рік», «Програму благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків в місті Краматорськ на 2021-2023 роки», цільову комплексну програму «Програму розвитку освіти на території м. Краматорськ 2021-2024 роки», заходи на 2021 рік в рамках виконання програми «Програма розвитку культури на 2019-2020 роки», а також підтримали звернення до Голови Донецької обласної державної адміністрації, щодо готовності проведення імунізації населення проти COVID-19 та звернення до Президента України та Кабінету Міністрів щодо забезпечення вакциною від коронавірусної хвороби населення Донецької області.

У зв’язку зі збільшенням кількості заступників міського голови Краматорська, було внесено зміни до рішення «Про кількісний склад виконавчого комітету Краматорської міської ради VIII скликання»: новими членами виконкому стали Роман Зенов та Валерій Радченко.