У Краматорську відбулась сесія міської ради: за що голосували депутати

27.08.2021, 13:35, 302,

27 серпня відбулось засідання чергової сесії міської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 79  питань та декілька додаткових.

У ході засідання депутати внесли зміни до ряду рішень Краматорської міської ради. Також своїм голосуванням вони ухвалили проєкт рішення Про надання назви площі Незалежності у Краматорську на перетині проспекту Миру та бульвару Машинобудівників.

Під час сесії депутати затвердили Програму фінансування проведення конкурсу за номінацією «Кращий двір». Конкурс проводиться з метою підвищення рівня благоустрою та утримання територій, прилеглих до багатоквартирних будинків міста, широкого залучення населення, підприємств, організацій всіх форм власності для виконання робіт щодо створення сприятливих умов  життєдіяльності населення.

Своїм рішенням депутати прийняли у комунальну власність Краматорської територіальної громади дитячі майданчики та зупинки громадського транспорту, які не мають балансоутримувача, на баланс управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради. Всього 17 майданчиків та 32 зупинки.

У ході засідання депутати проголосували за придбання у комунальну власність Краматорської територіальної громади будівлю палацу культури ім. Л. Бикова (театральна частка), спортивний комплекс «Авангард» та нежитлове нерухоме майно – комплекс разом з земельною ділянкою за адресою: вул. Гампера Конрада, 2В (з метою розміщення закладу освіти, а саме медичного університету).

У зв’язку з наявністю дітей дошкільного, шкільного віку з особливими освітніми потребами, враховуючи необхідність та важливість надання дітям якісної освіти, депутати ухвалили проєкт рішення про відкриття  інклюзивних класів в закладах загальної середньої освіти та перепрофілювання в інклюзивні групи в дошкільних навчальних закладах. Також схвалено проєкти рішень про перепрофілювання Економіко-гуманітарного ліцею № 8 ім. В. Стуса в опорний заклад загальної середньої освіти імені В.Стуса, про перепрофілювання Дмитрівського закладу ЗСО I-III ступенів № 29 у Дмитрівську початкову школу № 29.