У Краматорську відбулась сесія міської ради: за що голосували депутати

23.06.2021, 16:03, 552,

23 червня у Краматорську пройшло засідання чергової сесії міської ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 106 питань та декілька додаткових.

У ході засідання депутати внесли зміни до ряду рішень Краматорської міської ради. Ухвалили створення Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типа № «Калинка» Краматорської міської ради.

На сесії прийнято звернення депутатів Краматорської міської ради VIII скликання до Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо забезпечення додаткового фінансування субсидій.

Депутати міської ради прийняли рішення по ряду комунальних питань. Так,  затверджено перелік об’єктів комунальної власності Краматорської ТГ, що підлягають приватизації у 2021 році;  на баланс КП «Міськсвітло» передано зовнішнє освітлення рекреаційної зони по вул. Я. Мудрого, в районі будинків № 51, 57, 63, 65. Рішенням сесії закріплено вулиці та окремі дільниці міста за підприємства та організаціями для прибирання у весняно-літній період.

Також були розглянуті та прийняті відповідні рішення з земельних питань: розробки містобудівної документації, надання дозволів на розробку проєктів землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, про поновлення договорів оренди землі з фізичними та юридичними особами та інші.