У Краматорську відбулась позачергова сесія міської ради

10.11.2021, 11:25, 428,

10 листопада у Краматорську пройшло засідання позачергової сесії міської ради VIII скликання.

Перед початком Олександр Гончаренко нагородив грамотою міського голови начальника Управління Державної казначейської служби України Ларису Красіну за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у реалізацію завдань сучасної політики.

Пам’ятний подарунок та подяку міського голови за високі досягнення у спорті та присвоєне спортивне звання Майстер спорту України із скелелазіння отримала Аліна Безсонова.

Також Олександр Гончаренко вручив подяку тренеру Сергію Володимировичу Фоміну за підготовку срібної призерки на Чемпіонаті світу із скелелазіння у 2021 році.

За високі здобутки у навчанні та активну участь у молодіжному та громадському житті міста нагороджено ученицю мистецької школи № 1 Марію Дячкіну.

На порядок денний сесії було винесено 18  питань. У ході засідання депутати проголосували за проєкт рішення про передачу земельної ділянки в оренду Міжнародній організації з міграції. Це наступний крок до початку у Краматорську будівництва нового житла. МОМ за рахунок німецького банку KfW побудує у місті житло на 250 квартир загальною вартістю близько 12 мільйонів євро для внутрішньо переміщених осіб. Житло буде передано у комунальну власність.

Також депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з земельних питань: надання дозволів або відмову на розробку проєктів землеустрою, про затвердження технічної документації землеустрою та інші.